İlanlarKöpekler

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Köpek Gezdirerek Para Kazanma, Ek İş Fırsatı

Köpek Gezdirerek Para Kazanma

Neredeyse her evde bir evcil hayvan görmeye başladık. Maddi kaygılar ve daha bir çok sebepten insanlar çocuk sahibi olmak istemiyorlar, duygusal boşlukları doldurmak, bir hayvanın dostluğunu paylaşmak, sevgisini ve ilgisini kazanmak için evcil hayvan sahiplenilmektedir. Hayvan severler evcil dostuyla birlikte yaşamaktadır. Buna istinaden çalışan insanların köpekleri evlerde tek başına kalmak zorunda kalıyor. Buda evcil köpeklerin bunalıma girmesine ve mutsuz olmasına sebep oluyor. Köpeklerin mutlaka dış ortamda bulunmaları gereklidir. Ruh sağlığı bozulan köpek kendisi mutlu olmadan size sevgisini veremeyecektir. Köpek Gezdirerek Para Kazanmak bu sebeplerden dolayı oluşan ihtiyaçlara azda olsa katkı sağlayabilmek için popüler işler arasında yerini aldı.

Evcil hayvan bakıcılığı 

Elbette günde 1 yada 2 saat dışarıda olmak bir köpek için yeterli değildir. Ancak bütün gün evde kalmasındansa bu kadar kısııtlı sürelerde bile olsa dışarıya çıkmaları önemlidir. Evcil hayvan bakıcılığı ve Köpek Gezdirerek Para Kazanmak yoğun şehir hayatı yaşadığımız bu günlerde oldukça kurtarıcı olmaktadır. Köpek gezdiriciliği çalışan yada ihtiyacı olan evcil dostlarının yardımcısı bu noktada hatrı sayılır biçimde yardımcısı olmaktadır.

Evcil hayvan bakımı

Genellikle büyük şehirlerde bulunabilen bir hizmettir. Büyükşehirlerde  yoğun çalışan, vakti kısıtlı kişilerin yardım alma ihtiyacıdır. Günümüzde her işini kendisi çözebilme olanağı neredeyse imkansız gibi bir hale gelmiştir. Köpek gezdirme veya köpek bakımı hizmetleri özellikle İstanbul ve Ankara’da bir çok ilçede ulaşılabilmektedir. Köpek sahibi olan hayvan severler bulundukları bölgelerde hayvanlarının gezdirilmesini ve ihtiyacının giderilmesini istemektedirler.

Yeni Meslek Köpek Gezdirmek

Ek gelir elde etmek isteyenler düzenli bir şekilde Köpek gezdirme veya köpek bakımı hizmet vermektedir. Bu sayede gelir elde eden bir çok köpek kişi bulunmaktadır. Köpek gezdirme iş ilanları nereden bulunur? Köpek gezdiricisi ilanlarına nasıl ulaşılır sorularına cevap vererek size yardımcı olmaya çalışacağız. Konuyla alakalı hizmet veren siteleride yine burada paylaşacağız. Köpek Gezdirerek Para Kazanmak, özellikle öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Bütçesine katı sağlamak ve boş zamanlarında ek iş yapmak isteyen ve köpekleride seven biriyseniz bu iş tam size göre. Hem köpekler mutlu olsun hemde bütçenize katkıda bulunun.

Köpek Gezdirme İşi Nasıl Yapılır? Ne Kadar Kazandırır?

Köpek gezdirme iş ilanları İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya metropollerde çok sık bulabileceğiniz türden ilanlardır. Eğer sizde büyük şehirlerde yaşıyorsanız ve evcil köpeklerle aranız iyiyse bu meslek için şanslı sayılırsınız. Yurt dışında köpek gezdirme mesleği Dog Walker adıyla bilinmektedir. Köpek gezdirmek istiyorum, köpek gezdirme işi ücretleri ne kadar? diye soruyorsanız yaşadığınız şehire göre alacağınız ücret  değişebilmektedir. Saatlik ücret her köpek için saatte 50.00 TL ile 150.00 TL arasında değişmektedir. Aynı anda birden fazla köpeği gezdirerek hatrı sayılır bir kazanca sahip olabilirsiniz. Üstelik bütün gününüzü almayacak bir iş. Saatte 50.00 TL, günde 2 saat köpek gezdirerek ayda 3,000 TL kazanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Köpek gezdirme hizmetinden kimler yararlanabilir?

Köpek gezdirme ve evcil hayvan bakımı hizmetleri genelde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi metropol şehirlerde verilebilmektedir. Bunun sebebi yoğun iş temposuyla yaşayan ve vakti kısıtlı insanların fazla olmasıdır. Köpek gezdirme veya köpek bakımı hizmetleri verilebilmesi için hayvan sahibinin yaşadığı lokasyona yakın olmak önemlidir. Genellikle yakınlardaki park ve bahçelerde gezdirilmesini, enerji attırılmasını ve tuvalet ihtiyacının karşılanmasını tercih ederler.

DogGO Nedir?

Evcil hayvan sahiplerine güvenli ve profesyonel köpek gezdirme ve bakım hizmeti sağlayan Türkiye’nin ilk mobil uygulaması olan DogGO ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Uygulama sayesinde siz ve sevgili dostunuz aranan hizmete ulaşmış olacaksınız. banabirak.com : Köpek gezdirme hizmeti ilanı veren bir sitedir. Bu siteyede üye olarak ilan verebilir yada var olan ilanlarla rahatlıkla işleri takip edebilirsiniz. kopegimigezdir.com,  petimgo.com gibi sitelerde bulunmaktadır.

Yavru Kedilerde Görülen Hastalıklar Nelerdir?

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak Ek İş Fikirleri

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

Kadın Girişimciler İçin İş Fırsatları ve İş Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu