Hakkımızda

Hakkımızda

Petdostları.com ailesi olarak hakkımızda bilgi verecek olursak, sevimli dostlarımızın hayatlarının daha kaliteli olması için çalışıyoruz. Özelikle sahiplenme konusunda çok fazla çalışmaktayız. Pet Dostları, sosyal sorumluluk projesidir. Bu proje çerçevesinde tüm gayretimiz dostlarımızla konforlu bir yaşam sağlamaktır.

Amacımız dostlarımızın yaşamı için gerekenleri sizlere aktarmak ve onlara bir parça da olsa yarar sağlamak. Tamamı bilgi amaçlı olan paylaşımlarımız ile sizler de can dostlarımızın hayatlarına katkı sağlayabilirsiniz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda, Misyonumuz

Petdosları.com olarak evcil hayvanların en iyi ve en sağlıklı şekilde yaşamasını istiyoruz. Her can dostun sahibine ulaşmayı da önemsiyoruz.  Sitemizde verilen tüm bilgilerin yerinde ve yeterli olması için sürekli olarak kendimiz geliştiriyoruz. Burada kısada olsa hakkımızda bilgi vermeye çalıştık.

Projemizin amacı, evcil hayvanları sahiplenenlerin her an ulaşabileceği bir site kurmaktır. Bu konu elbette oldukça önemlidir. Gerekli ve doğru bilgilere ulaşmak her zaman mümkün olmalı prensibi ile hareket ediyor ve her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Hakkımızda, Vizyonumuz

Evcil hayvan dostlarının sorularına cevap arandığı bir platform olarak görüyoruz. Bunun için sürekli olarak kendini güncelleyen ve teknoloji ile birlikte hareket eden ekibimizin tek bir hedefi vardır. Can dostlarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmesi.

Her geçen gün artan duyarlılık ile güvenilir bir kaynak olmak Petdosları.com ailesinin en temel hedefidir. Çünkü hayvanlara karşı duyarlılık artsa bile, kaynak bulmanın zorluğunu biliyoruz. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün daha iyisi olmak için çalışıyoruz.

Hakkımızda Kalite Prensibi

Petdosları.com ailesi olarak her konuda can dostlarımız için çalışıyoruz. Verdiğimiz tüm bilgiler alanında uzman ve deneyimli kişilerden teyit edilerek sizlere sunulmaktadır. Evcil hayvanların sağlıkları gibi günlük hayatlarının güzel hale gelmesi için gerekenleri yapıyoruz.

Petdostları.com web sitesi olarak kaliteli içeriklerin yanında doğru bilgi için sürekli araştırmalar yapıyoruz. Asla tamam demeden her bir bilginin peşinde oluyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir bilgi kırıntısı bile can dostlarımızın hayatını kurtarabilir ve onların hayatlarını daha kaliteli hala getirebilir. Bu nedenle her bilginin önemini bilerek ve isteyerek çalışıyor ve sizlere en iyisini sunuyoruz. Bizlerde biliyoruz ki sevgi de emek ister.

Evcil kedi bakımı

Gizlilik politikamız.

Başa dön tuşu